Гражданин сигнализира в социалните мрежи за неправилно паркиране в Гоце Делчев

България ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

Жител на Гоце Делчев алармира в социалните мрежи за системно неправилно паркиране в междублоковото пространство срещу кафе „Монро“.

По думите на подалия сигнала, мястото често се използва като импровизиран паркинг, въпреки че представлява входове за надземни и подземни гаражи, както и за обособени паркоместа. Това създава сериозни затруднения за живущите в района и възпрепятства достъпа до гаражите.

„Мили хора, това са входове за гаражи, а не свободно място за паркиране. Дано не се налага да се обаждаме отново на 112“, пише гражданинът в публикацията си.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *