Полиция влезе в сградата на Община Несебър днес

България

Малко преди 15:00 ч. трима служители на МВР влязоха в сградата на Общината.

Пред входа има засилено полицейско присъствие, предава БНТ.


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *