Правителството на среща с областните управители за организацията на вота

БЪЛГАРИЯ ИЗБИРА

Правителството се среща с областните управители. Поводът – предстоящите парламентарни избори. От правителствената пресслужба обявиха, че в разговорите ще участват няколко министри – на вътрешните работи, на финансите и на регионалното развитие.На срещата ще бъдат обсъдени и теми, които са от значение за различните области в страната. Ще се говори и за инфраструктурни проекти. /В. Струма

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *