Хванаха преподавател в Медицинския университет, шофирал след употреба на кокаин

България

Детски лекар в столична болница, който е и преподавател в Медицинския университет, е дал положителна проба за кокаин при проверка на пътя. Той бил спрян на АМ „Струма“, на кръговото на Банкя, каза за NOVA началникът на столичния КАТ Тенчо Тенев.

„Задържан е и предстои бързо производство. Това се случи около 10:30 ч. сутринта“, разкри той. 

При друг инцидент във вторник шофьор на скутер с положителен тест за канабис блъсна пешеходка в София. Инцидентът стана на “Симеоновско шосе“. Жената е пресичала на зелено. Вследствие на удара е получила фрактура на носа. Прегледана е в болница. 

„В сравнение с миналата година, сега има двойно повече водачи, заловени с наркотици“, съобщи Тенев. Освен това, само за последните 10 дни, са издадени 11 000 фиша за превишена скорост и над 50 преписки. /нова тв, сн: архив БГНЕС

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *