От последните минути! Автобус и пикап “Мерцедес” се удариха в Благоевград

ТОП НОВИНИ

Катастрофа между автобус на градския транспорт и пикап „Мерцедес“ стана преди минути на ул. „Иван Михайлов“ в Благоевград. За щастие при инцидента няма пострадали.

По първоначална информация пикапът е излизал назад и не е видял идващия автобус.

На място има екипи на полицията, които изясняват причините за инцидента. Движението в района е затруднено.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *