9-годишното момче се простреля с газов пистолет

България ТОП НОВИНИ

Малолетно момче от Лом се е простреля в ухото с газов пистолет. Детето е настанено в болницата в Монтана с наранявания и данни за комоцио, без опасност за живота. 

Сигналът за инцидента е подаден в Лом от 23-годишна жена снощи към 20:00 часа.
Поради невнимание 9-годишното момче, което било на гости, се е простреляло в дясното ухото с газ-сигнален пистолет, законно притежаван от брата на подалата сигнала жена. Инцидентът е станал в стая, където детето било оставено само.

Екип на спешна помощ транспортирал детето и майка му до болницата в Лом, а в последствие до болницата в Монтана, където е настанено с разкъсна рана на ушната мида и данни за комоцио.

Извършен е оглед на местопроизшествието. Иззет е пистолетът, боеприпаси за него и други веществени доказателства. Разпитани са свидетели. Изяснява се как детето е получило достъп до оръжието и е възпроизвело изстрел. По случая е образувано досъдебно производство.

/бнт

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *