.

20.08.2019 09:56

Коментари 0 / Видяна 545

Успех за Пирин срещу Литекс

Още по темата: “Пирин” загуби домакински мач от Септември (София) Отново реми за Пирин в последната контрола Пирин с първа загуба в Турция ФК „Пирин“ (Благоевград) обявява Кастинг за Треньори ФК Пирин даде начало на проекта за стадион "Христо Ботев" Пирин с второ реми в Турция Орлетата отлетяха за Турция Най-новото попълнение на Пирин Три дни почивка за орлетата след първия етап на подготовка Ново ръководство на школата на ФК Пирин Благоевград

Футболистите на Пирин извоюваха първите си три точки вчера.

Пиринци заслужено победиха като гост Литекс Ловеч с 1:2, като зарадваха всички привърженици на орлетата със сърцата игра и непримиримост, въпреки лошия старт на шампионата.

Зелените поведоха с два гола през втората част.
Първият бе в 56-та минута, когато отлична контра в зелено бе завършена с клиничен удар от близо на Руслан Иванов. Десет минути по-късно, Била Антонио извоюва корнер, като след заучено положение Благов центрира точно, а влезлият като резерва Контохристос бе точен с глава за 0:2.

В самия край на мача домакините върнаха едно попадение чрез Петров, но нямаха време за повече от почетен гол.

В следващия мач Пирин домакинства на един от новаците във Втора Лига – Спартак Плевен.
Двубоят е в неделя от 20:00 на стадион Христо Ботев.