.

20.08.2019 09:56

Коментари 0 / Видяна 345

Успех за Пирин срещу Литекс

Още по темата: С двама нови играчи подписа „Пирин” ФК Пирин с изненада за първолаците Орлетата ще гонят четвърта победа днес ФК Пирин ще бъде основен спонсор на държавното първенство по Бодибилдинг и Фитнес Изявление от ръководството на ФК “Пирин” Благоевград Пирин отпадна от купата Пирин излиза с най-добрите си футболисти срещу Загорец Три поредни победи за Пирин Виданов в Пирин за две години Сладка победа за Пирин

Футболистите на Пирин извоюваха първите си три точки вчера.

Пиринци заслужено победиха като гост Литекс Ловеч с 1:2, като зарадваха всички привърженици на орлетата със сърцата игра и непримиримост, въпреки лошия старт на шампионата.

Зелените поведоха с два гола през втората част.
Първият бе в 56-та минута, когато отлична контра в зелено бе завършена с клиничен удар от близо на Руслан Иванов. Десет минути по-късно, Била Антонио извоюва корнер, като след заучено положение Благов центрира точно, а влезлият като резерва Контохристос бе точен с глава за 0:2.

В самия край на мача домакините върнаха едно попадение чрез Петров, но нямаха време за повече от почетен гол.

В следващия мач Пирин домакинства на един от новаците във Втора Лига – Спартак Плевен.
Двубоят е в неделя от 20:00 на стадион Христо Ботев.