.

10.08.2019 10:58

Коментари 0 / Видяна 603

Пирин без двама ключови футболисти срещу Локо София

Още по темата: По-евтини билети за мача на Пирин с Поморие в събота Пирин и ЦСКА играят в 17:00 в събота Местният фен клуб на ЦСКА с благотворителна инициатива „ За нашата Родина, за нашите деца!" Отборът на Пирин пътува за Созопол в неделя Отново равенство за Пирин Пирин играе срещу Монтана днес С двама нови играчи подписа „Пирин” ФК Пирин с изненада за първолаците Орлетата ще гонят четвърта победа днес ФК Пирин ще бъде основен спонсор на държавното първенство по Бодибилдинг и Фитнес

Отборът на Пирин Благоевград няма да може да разчита на един от най-опитните си футболисти -Румен Трифонов за мача днес от 4-ия кръг на Втора лига с Локомотив София.

Бранителят е травма на коляното и ще започне тренировки едва в края на следващата седмица.

Така че, почти сигурно ще пропусне и гостуването на Литекс в следващия кръг.До последно под въпрос за мача тази вечер ще бъде и капитанът Димитър Благов.

Той бе заменен принудително при загубата с 0:2 от Септември в понеделник.

Благов едва в четвъртък направи първата си тренировка за седмицата, така че за него ще се решава наистина в последния момент.

Срещата между Пирин и Локомотив София е тази вечер от 20.00 часа на стадион "Христо Ботев",цената на билетите е 4 лева