.

06.08.2019 10:45

Коментари 0 / Видяна 323

Пирин загуби в София

Още по темата: Пирин загуби две точки в Разград Пирин привлече анализатора на националния отбор Пирин се разделя с петима играчи Пирин с победа в дебютния мач на новия треньор Фийни ще води Пирин в събота Уорън Фийни официално пое Пирин днес Северноирландска легенда поема Пирин ФК Пирин ще партнира на детския турнир по спортна гимнастика „Любчо Солачки“ Пирин не успя да победи в София Пирин ще играе контрола със Саса Каменица

ФК Пирин претърпя първа загуба в шампионата, в първото си гостуване.

Орлетата не се дадоха без бой, но в крайна сметка загубиха от Септември София, след два идентични гола и грешки в отбрана на пиринци, наказани и двата пъти от Преслав Йорданов.

В 36-та минута Йорданов бе точен с глава, след центриране от статично положение.

В 57-та отново опитният нападател отбеляза и пак с глава, след центриране от дясно.

Пиринци имаха своите шансове и през двете полувремена. Иванов не се възползва от грешка на вратаря Димитров, като не успя да го прехвърли в опразнената врата, малко преди да падне второто попадение за домакините.

След влизането си в игра, Златинов имаше изгодни положения,  но на два пъти не нямаше късмет да уцели вратата.

Следващият мач за Пирин е в събота от 20:00 на стадион Христо Ботев срещу Локомотив София.