.

21.07.2019 12:29

Коментари 0 / Видяна 372

Пирин загря с класика за шампионата

Още по темата: „Пирин” може да разчита на бразилец за утрешния мач със „Спартак“ Пирин започна подготовка за неделния мач със Спартак, белгиец на проби Успех за Пирин срещу Литекс Пирин подписа с гръцки защитник Пирин си връща Конър Хендерсън Втора загуба за Пирин Пирин без двама ключови футболисти срещу Локо София ФК Пирин подписа с бразилец Пирин загуби в София Пирин отива в София за успех

ФК Пирин победи с класическото 3:0 коравия отбор от Трета Лига ФК Сливнишки Герой. Орлетата имаха куп положения и през двете полувремена, като нито за момент не изпуснаха инициативата. Днес бяха представени всички нови попълнения, както и новата екипировката УМБРО, с която ще се обличат зелените през новия сезон.

През първата част, въпреки горещото време, двубоят бе на добри обороти, като пропуски за Пирин направиха Златинов и Благов.

В 36-та минута Ивайло Михайлов открадна една топка при лошо разиграване в защита за гостите и матира стража им за 1:0. До края на първата част, той се отличи и с още един пропуск с глава.

През втората част за Пирин влязоха всички чуждестранни попълнения и играчите на проби.

Димитър Благов изработи дузпа в средата на полувремето, която бе реализирана майсторски от Руслан Иванов.

Вълчанов остана сам очи в очи с вратаря на сливнинци, но порпусна.

Именно той отбеляза последното попадение в края на мача, след като получи отличен пас от Йоан Фелрат.

Пирин излиза в първи мач за първенството следващата събота, когато зелените домакинстват срещу Ботев Гълъбово.