.

11.07.2019 11:01

Коментари 0 / Видяна 268

Пирин загуби, но впечатли срещу ЦСКА 1948

Още по темата: Пирин с победа като домакин Орлетата готови за мача с Поморие днес По-евтини билети за мача на Пирин с Поморие в събота Пирин и ЦСКА играят в 17:00 в събота Местният фен клуб на ЦСКА с благотворителна инициатива „ За нашата Родина, за нашите деца!" Отборът на Пирин пътува за Созопол в неделя Отново равенство за Пирин Пирин играе срещу Монтана днес С двама нови играчи подписа „Пирин” ФК Пирин с изненада за първолаците

ОФК Пирин загуби в четвъртата си контрола преди стара на Втора лига с минималното 0:1 от един от сериозните претенденти за челно класиране в същия шампионат.

Орлетата играха силно и през двете полувремена, като единствените положения за гостите дойдоха след индивидуални грешки.

През първата част за Пирин пропуски направиха Цолев и Златинов, като последния бе много близо до гола от пряксвободен удар.

През втората част пиринци надиграваха съперника по-често, но до реални положения почти не се стигаше. Кейта бе близо до попадение след удар с глава в 50-та минута.

Пиринци сътвориха няколко красиви атаки, но удари на Златинов и дошлото на проби крило Димов не намериха целта. Гостите отбелязаха попадение чрез Иванов в 81-та минута, след неразбирателство в отбраната на зелените.

Състезателят на гостите Чавдар Ивайлов бе изгонен в средата на полувремето за втори жълт картон, но бе заменен от резерва.

Следващият мач на Пирин е в събота в Банско, срещу ФК Банско, а мачът е с начален час 11:00.