.

16.03.2019 14:48

Коментари 0 / Видяна 393

Ботев Пд изпусна Ботев Вр

Ботев (Пловдив) и Ботев (Враца) завършиха 1:1 в първия мач от последния кръг на редовния сезон в Първа лига. Срещата се игра в Коматево.

Гостите поведоха в 19-та минута с гол на Мартин Кавдански. Попадението събуди домакините и те реагираха мигновено. Само две минути по-късно Васил Шопов изравни.

Попадението донесе положителен импулс в играта на "канарчетата" и те пропуснаха няколко добри възможности чрез Шопов, Антонио Вутов, Атанас Зехиров и Феребори Доре. Със страхотни намеси се отличи и вратарят на Ботев (Вр) Красимир Костов.

"Жълто-черните" продължиха с натиска и след почивката. В 55-та минута домакините получиха право да изпълнят дузпа. Мариян Иванов от гостите игра с ръка в накаателното поле, за което бе изгонен с втори жълт картон.

Вратарят Костов отново бе блестящ и спаси удара на Тодор Неделев от бялата точка. С човек повече Ботев (Пд) продължи да търси пибедата, но без успех и мачът завърши наравно 1:1.

E79 News; Снимки: Канал 3