14 Ноември 2018 1 EUR = 1.9558 BGN 1 USD = 1.6721 BGN 1 GBP = 2.1985 BGN
.

29.08.2018 08:10

Коментари 0 / Видяна 381

Славия - Апоел и Цървена звезда - Динамо Загреб с динамични срещи в VI Международен футболен турнир „Купите на Община Благоевград“

Две изключително динамични и напрегнати срещи предложиха на почитателите на футбола отборите на Славия –Апоел и Цървена звезда –Динамо Загреб. Първият ден от VI Международен футболен турнир „Купите на Община Благоевград“ бе белязан от достойна игра и спортсментство.

Славия –Апоел демострираха талант и феърплей по време на срещата. По-находчив бе тимът на белите. Славистите от набор 2004 бяха по-настоятелни и в края на първото полувреме бе отсъдена дузпа в тяхна полза. Тя бе изпълнена брилянтно и белите поведоха в резултата с 1:0. През второто полувреме футболистите също предложиха красива игра, но до нови попадения не се стигна. Така играчите на Славия и Апоел завършиха при резултат 1:0 за белите.

Последния двубой от вчерашните срещи бе между отборите на ФК „Цървена звезда“ и ФК „Динамо Загреб“. Двата отбора показаха епични двубои и огромен хъс за победа. В първата част на мача си размениха по няколко удара във вратите, но стожерите и на двата отбора показаха рефлекс и умения. През второто полувреме малките таланти също предложиха много емоции на публиката, но до гол не се стигна. В 60 минута главният съдия даде край на срещата. Така Цървена звезда и Динамо Загреб завършиха при нулево равенство.

Вторият ден от футболния турнир в Благоевград започва от 09.00 часа днес със среща на терена в село Рилци между отборите на Войводина и ЦСКА. От 10:30 часа започва двубоя между Пирин и Бенфика.