27 Юли 2017 1 EUR = 1.9558 BGN 1 USD = 1.6797 BGN 1 GBP = 2.1908 BGN
.

12.07.2017 09:17

Коментари 1 / Видяна 511

Пирин Благоевград разгроми с 4:0 Пирин Гоце Делчев в последна контрола преди шампионата

Пирин Благоевград надигра с 4:0 участника в третия ешелон Пирин Гоце Делчев в контролна среща, играна вчера. Спарингът бе последен за орлетата преди старта на шампионата. В нея старши треньора Милен Радуканов пусна в игра само резрви и юноши, като даде почивка на всички титуляри. Единствено Аймен Суда игра пълни 90 минути, тъй като ще почива в първите шест мача на Пирин от първенството.

Първото полувреме не бе от най-интересните. По едно положение и пред двета врати. Първо Аймен Суда стреля близо до гредата, а малко по-късно Виктор Шишков нацели гредата до Краси Костов.

След почивката на терена имаше само един отбор, този на орлетата. В 59-та минута Аймен Суда след самостоятелен пробив вкара за 1:0, а малко след това пак той бе близо до втори гол, но от голлинията изби защитник на неврокопчани. В 70-та минута Тодор Траянов центрира, а Божинов вкара за 2:0. Най-красивото изпълнение бе на младока Любомир Цолев, който от над 30 метра вкара в опразнената врата. Крайното 4:0 фиксира Аймен Суда в 79-та минута.

Часове преди мача административния директор картотекира в БФС футболистите, с които Пирин ще започне първенството.