Над 250 коли и мотори от различни десетилетия превърнаха пл. „Георги Измирлиев“ в своеобразен открит музей

ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД ТОП НОВИНИ

Над 250 коли и мотори от различни десетилетия превърнаха пл. „Георги Измирлиев“ в своеобразен открит музей.

Колекционери от цяла България, Сърбия, Гърция и Северна Македония подредиха своите ретро превозни средства в центъра на Благоевград, а посетителите имаха възможност да се снимат с тях и да се запознаят с историята им.

Участниците и гостите бяха поздравени от кмета на Благоевград Методи Байкушев и зам.-кмета Станислав Кимчев.

След срещата си в Благоевград колекционерите се отправиха към следващите дестинации на ретро парада.

Организатор на събитието е Автомобилен и мотоциклетен ретро клуб „Пирин“ с подкрепата на Община Благоевград.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *