Мъж е в болница след падане от скеле

България ТОП НОВИНИ

Мъж е в критично състояние след падане от скеле в Дупница. Инцидентът е станал по време на работа.

40-годишният строителен работник е паднал от метално скеле. Пострадалият е настанен в дупнишка болница, а по-късно е транспортиран до столична болница в критично състояние, съобщиха от полицията в Кюстендил. Дежурна полицейска група е извършила оглед на място. 

По случая е образувано досъдебно производство в Районното управление в Дупница. Уведомена е и прокуратурата.

/бнр, сн: архив

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *