Има пострадали при катастрофа край Разлог

ТОП НОВИНИ

Движението по път II-19 Симитли – Банско при Разлог се осъществява в една лента в посока Банско поради катастрофа. 

Пътуващите към Симитли се отклоняват по обходен маршрут през град Разлог. 

По информация на „Фокус“ трима души са пострадали. Транспортирани са за преглед до болницата в Разлог. Няма данни състоянието им да е тежко.

От Агенция „Пътна инфраструктура“ призовават шофьорите да се движат със съобразена скорост и повишено внимание. Трафикът се регулира от „Пътна полиция“.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *