Откриха тяло на жена в столичен квартал, има следи от насилие

България

Тяло на жена е открит рано тази сутрин в столичния квартал „Младост 1“ в София.

„По тялото на жената, която е над 60-годишна, има видими следи от насилие. В момента се извършва оглед от екип на Столичната дирекция на вътрешните работи, съвместно със служители от 7 РУ София.

Работи се по всякакви версии за случилото се.

/фокус

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *