Пет автомобила се ударха при Симитли, леко пострадала е 25-годишна жена

ТОП НОВИНИ

Катастрофа на Е-79, отново при Симитли, удариха се пет автомобила, леко пострадала е 25-годишна жена. Както информационна агенция Е79news вече ви информира, пътният инцидент стана към 15:20 ч. на 2 км преди Симитли срещу жп гара Орловец.

Подробности за катастрофата, която е причинена от лек автомобил фолксваген: В него се удрят още два – опел и мазда.

Фолксвагенът навлиза от отбивка в Е-79, без да осигури предимството на Опела, следва удар в задната част на голфа, на който пада задният мост. В опела се удря и лек автомобил Мазда. Леко пострадала е водачката на опела, която след преглед в МБАЛ е освободена.

Малко след това на 50 м. след местопроизшествието следва верижен удар с малки щети между други два леки автомобила. Трафикът от изхода на Креснеското дефиле до Благоевград е интензивен, образувала се е 10 км. колона.

Това е трета катастрофа за деня на Е-79, за късмет без тежко пострадали.

/бнт сн бгнес

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *