68 годишният шофьор, който катастрофира на Е-79 край Благоевград, е транспортиран за „Пирогов“ с разкъсан бъбрек

ТОП НОВИНИ

68-годишният водач на лек автомобил Рено, предизвикал верижната катастрофа снощи на Е-79 край Благоевград е транспортиран за „Пирогов“, а движението по главния път бе възстановено малко преди полунощ, пише БГНЕС.

Малко преди полунощ пострадалият, който е бил сам в автомобила е транспортиран за УМБАЛСМ „Пирогов“ с политравма: пробит бял дроб и разкъсан бъбрек.

В реното освен десетина туби с вода и пръскачка за лозе, е имало чанта с голяма сума пари, за които водачът е казал, че това е всичко което има.

Той бе изваден от смачканият автомобил, след като се наложи пожарникарите да режат вратата на реното.

Както информирахме, към 20 ч. снощи лек автомобил „Рено“ с пернишка регистрация, движещ се в посока Благоевград навлезе в насрещната лента, където бе ударен от БМВ Х5. В двата автомобила се блъска и мерцедес, чийто водач се опитал да се промъкне покрай тях.

Пътят бе затворен, а движението пренасочено по успоредния на Е-79 общински път Долно Церово-Благоевград.

Заради огледа движението по Е-79 бе възстановено в двете посоки в 23.12 часа, съобщиха от АПИ./струма бг, сн: архив

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *